top of page

İade Şartları
Kargonuz elinize ulaştığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade, 30 gün içerisinde değişim yapabilirsiniz.
Tahrip edilmiş, kullanılmış, kutusuz, eksik olan ürünlerin iadesi ve değişimi kesinlikle yapılamamaktadır.
Siparişiniz tarafınıza ulaştığında ürün ile ilgili herhangi bir problem var ise aynı gün içerisinde bilgi@bakkucoffee.com adresine durumu bildirmeniz gerekmektedir. Müşteri temsilcilerimiz konu ile ilgili en kısa sürede geri dönüş yapacaklardır.
İade ve değişim işlemlerinde anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi ile “Karşı Ödemeli” olarak gönderebilirsiniz. Anlaşmalı Kargo şirketi haricinde gelen “Karşı Ödemeli” gönderilerde, gönderim ücreti tarafınızdan ödenmektedir.
İade gönderilerinizde iade kargo kodu olarak mutlaka size verdiğimiz numarayı giriniz. Bu sayede kargonuz hızlıca ve sorunsuz olarak elimize ulaşacaktır.
İade ve değişim hakkında detaylı bilgi için; 0531 825 99 99 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz. İade ve Değişim Adresi: Güzelyalı Mahallesi 3022. Sokak No:15/1 bakku roastery&bakery Atakum/Samsun.Kargonuzun tarafımıza ulaşmasıyla birlikte teknik servis kontrolleri yapıldıktan sonra:
İade işlemleriniz bankanıza bağlı olarak 10 gün içerisinde tarafınıza yansır.
Online mağazamızdan aldığınız ürünleri faturası veya değişim kartı ile dilerseniz sitemizde yer alan mağazalardan herhangi biri ile iletişime geçerek değişim yapabilirsiniz.
İade ve değişim işlemleri için bu faturanın arka yüzünde bulunan "İADE BÖLÜMÜ" kısmını eksiksiz doldurulup imza atmanız ve aslını tarafımıza ulaştırmanız gerekmektedir.

Kargo Prosedürü

Saat 14.00'a verdiğiniz siparişler aynı gün içerisinde kargoya teslim edilir. Kargo şirketi yoğunluğa göre tahmini teslimat tarihini sizinle paylaşacaktır

Kargo sürecini “Hesabım” alanında yer alan “Siparişleriniz” bölümünden takip edebilirsiniz. “Sipariş Durumu”nda yer alan açıklamaya tıkladığınızda kargonuzun nerede olduğunu rahatlıkla takip edebilirsiniz. bakkucoffee.com online mağazasından yapacağınız alışverişlerde 60 Türk Lirası ve üzeri siparişlerinizin kargo ücreti tarafımızca ödenmektedir. Bu tutar altındaki kargo ücreti size aittir.

c%25CC%25A7izgi_edited_edited.png
c%25CC%25A7izgi_edited_edited.png
site%20whatsapp_edited.png
bottom of page